69355

Hakkımızda

Şirketimiz kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği hizmetler sayesinde yerel, bölgesel ve ulusal düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamıştır. Bu başarının ve gelişimin arkasında nitelikli insan kaynağımız, bilgi birikimimiz ve güvene dayalı iş ilişkilerimiz yer almaktadır. İşbirliği içerisinde olduğumuz tüm kurum ve kuruluşlarla tesis etmiş olduğumuz karşılıklı güven, çalışma anlayışımızın en önemli değerini oluşturmaktadır. Güvene dayalı güçlü ilişkilerimizin bundan sonraki süreçte de tüm paydaşlarımız ile sürdürülmesi en önemli gayretimiz olacaktır.
 
Çalışmalarında kaliteyi sürekli iyileştirmeyi ve başarılarını sürekli kılmayı hedefleyen şirketimiz, kurumsal yapısı içinde ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi’ni uygulamaktadır.
 
Sektördeki engin tecrübemizden hareket ederek insana duyduğumuz saygıyla dünü, bugünü ve yarını gelecekle buluşturuyor, sağlık sektöründe çığır açan projelerimizle sizlere daha iyi hizmet ortamları hazırlıyoruz.
 
Bu anlayış çerçevesinde tutkuyla bağlı olduğumuz işimizi, insanımıza modern sağlık biçimleri, şehrimize ve ülkemize de sağlık alanları sunmanın çabası içinde yürütüyoruz.

Herşeyden önce;
   
  •  
İşimizi gerçekten severek yapıyoruz.
  •  
İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz. 
  •  
Yüzümüzü her zaman geleceğe çeviriyoruz. 
  •  
Bahane değil çözüm üretiyoruz. 
  •  
Disiplinli ve programlı çalışıyoruz. 

 
Bu doğrultuda; mal ve hizmet temin ettiğimiz tedarikçilerimizle, kalite güvencesini sağlayacak iş birliği çerçevesinde çalışarak, verimliliğimizi ve kalitemizi arttırmak, tüm faaliyetlerimizi sistematik ve düzenli bir şekilde değerlendirerek sürekli daha iyiye ve doğruya yönelmek ana felsefemiz olup, çalışmalarımız kapsamında kalite yönetim sistemine ve ilgili tüm yasal şartlara uymayı taahhüt etmekteyiz.

En büyük hedefimiz, insan hayatını kurtarmak için kullanılan ürünlerimizin kalitesini her zaman en yüksek seviyede tutmak ve gelişmesini sağlamaktır.